www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

1TB PlayStation 4 se stal realitou

1TB PlayStation 4 se stal realitou
, , aktualita
Sony oznámilo, že svůj PlayStation dovybaví, takže přijde s úložištěm, které má kapacitu 1 TB, což znamená, že Sony dotahuje ztrátu, jíž nabralo na Xbox One, který již verzi s 1 TB nabízí. Na evropský trh přijde příští měsíc.reklama
Na E3 zřejmě nebylo v módě předvádět se s lepším hardwarem pro konzole, i když se Sony i Microsoft účastnili. Předvedli spíše velké množství her. S jejich narůstajícím množstvím a se zvyšující se velikostí je logické, že se zvyšují i kapacity uvnitř herních konzolí.

Poté, co bylo oznámeno, že Xbox One nabídne verzi, která bude disponovat úložištěm o hodnotě 1 TB, očekávalo se, že se podobného kroku dočkáme i od Sony. Takže se 15. července dočkáme na evropském trhu Ultimate Player Edition PlayStationu 4. Cena zatím není známa a bude spíše záležet na místním zastoupení společnosti.

Zdroj: blog.eu.playstation.com
Nejpopulárnější herní konzole
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik