www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer a 32" WQHD LCD s kvalitními barvami

Acer a 32" WQHD LCD s kvalitními barvami
, , aktualita
Vedle herního Predatora si Acer připravil také poněkud odlišné zobrazovadlo, a to 32" monitor s rozlišením WQHD, který slibuje kvalitní zobrazení barev, což dokládá informacemi o 100% pokrytí prostoru sRGB.reklama
Acer BH326HUL je tedy vybaven velkým 32" panelem, který by již mohl mít rozlišení 4K, ovšem to by tento monitor jistě nestál 13 tisíc. Takto nabídne čtyřnásobné HD rozlišení, čili 2560 x 1440 pixelů a také slib kvalitního zobrazení barev na panelu MVA se 100procentním pokrytím barevného prostoru sRGB. Barvy si ostatně budeme moci sami nastavit v šesti barevných osách a využít software Acer eColor Management.

Acer Low Dimming má zase za úkol napomoci k nižší únavě očí při práci při složitých světelných podmínkách. Vyšší komfort přinese také stojan, který umožní nastavit výšku v rozsahu 150 mm, náklon 25° dozadu až 5° dopředu a horizontální natočení v rozsahu 120°.

Dále tu máme Acer Multi-Stream pro zobrazení jednoho obrazu na více monitorech současně pomocí videorozbočovače, případně lze zapojit více monitorů za sebou díky rozhraní DisplayPort. Funguje to i naopak, čili je možné připojit najednou dva počítače a obrazovku pro jejich signály rozdělit.

Mezi rozhraní patří čtyři porty USB 3.0 v integrovaném hubu, zmíněný DisplayPort, HDMI a také DVI. Přes porty můžeme nabíjet různá zařízení i při vypnutém monitoru. Nakonec Acer zmiňuje ENERGY STAR a certifikáty EPEAT Gold i TCO.

Monitor bude k dostání od května 2014 za doporučenou koncovou cenu 12 990 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář