www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer a dva nové 23" All in One s cenou od 13 000 Kč

Acer a dva nové 23" All in One s cenou od 13 000 Kč
, , aktualita
Acer si tedy připravil dva nové modely počítačů All in One, a to jednak dražší U5-620 s cenou od 25 tisíc korun a pak levnější Z3-615, který bude k dostání již od 13 tisíc. Oba mají 23" displeje, ale odlišnou výbavu i design.reklama
Acer Aspire U5-620 je dle výrobce určen především pro komunikaci, pro což je vybaven kamerou s rozlišením Full HD a širokým úhlem záběru a také dvěma mikrofonům s Acer Purified.Voice pro kvalitní zachycení lidského hlasu. K tomu přispějí také funkce FFP (Far-Field Pick-up) a KSS (Keystroke Suppression) sloužící k tomu, aby mikrofony náš hlas zachytily i z větší vzdálenosti a k potlačení zvuku kláves.

Aspire U5-620 má také na své kapacitní dotykové obrazovce speciální vrstvu, díky níž by se povrch neměl tak rychle zašpinit. Rozlišení na panelu IPS je klasické Full HD, přičemž výkon poskytne 4. generace procesorů Core od Intelu a také volitelná grafická karta NVIDIA GeForce. Pak tu máme až 16 GB paměti RAM, až 1TB disk a také moderní Wi-Fi 802.11ac. Předinstalovány budou Windows 8.1-

Model Aspire Z3-615 je vybaven stojanem umožňujícím snadné polohování s naklopením i do záporného úhlu (rozsah -5° až 25 °), což předchozí model nenabídne. Je tu také 23" displej IPS s rozlišením Full HD, které je zde obohacený o Acer CineBoost Color Engine, přičemž přední reproduktory mají Dolby Digital Plus Home Theater. I zde budou využity procesory Intel Core 4. generace a grafické karty NVIDIA GeForce, ovšem další nebo podrobnější specifikace Acer neuvedl.

Acer Aspire U5-620 bude možné zakoupit od konce června za cenu od 24 990,-Kč a Aspire Z3-615 již od konce května za 12 990 Kč a více. Ani jeden se však do nabídky obchodů ještě nedostal, a tak nejsou známy konkrétní konfigurace.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře