www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer a dva nové monitory s tenkým rámečkem

Acer a dva nové monitory s tenkým rámečkem
, , aktualita
Acer si připravil dva monitory, a to 27palcový S277HK a 25palcovým H257HU, které nabídnou zajímavé vlastnosti. Využívají podobný design jako tablety, čili s jednolitou obrazovkou přecházející v tenký rámeček a také slibují vysoké rozlišení.reklama
Acer S277HK a H257HU tedy mají 27" a 25" obrazovku a tzv. bezrámečkový design. Rámeček tu samozřejmě je, ale ne klasický vystouplý. Co se týče rozlišení, pak větší displej nabídne rozlišení 4K (Ultra HD) a menší pak WQHD. Konkrétně to je tedy 3840 x 2160 a 2560 x 1440 pixelů. Oba monitory využívají panely typu IPS s pozorovacími úhly 178° v horizontálním i vertikálním směru.
Acer S277HK


Když se podíváme na fotografie, pak model S277HK má výrazně tenčí okraje než menší H257HU a vyznačuje se také tím, že má nohu posunutou výrazně doprava, zatímco H257HU zase zaujme oválným tvarem svého podstavce. V obou případech by podstavce měly být hliníkové.
Acer H257HU


Acer S277HK i H257HU mají ve výbavě zvuk DTS Surround a stejnou nabídku rozhraní, tedy DVI, HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2. Podsvícení je obohaceno o funkci Flicker-less, která pomáhá redukovat poblikávání a vyzařování modrého světla, což pomůže chránit náš zrak. Low Dimming zase umožní nastavit velmi nízký jas, a to až 15% maximálního, což se bude hodit při práci ve tmě.

Oba monitory přijdou na trhy po celém světě v posledním kvartálu tohoto roku.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek