www.svethardware.cz
>
>
>

Acer B326HK: 32" panel IPS se 4K

Acer B326HK: 32" panel IPS se 4K
, , aktualita
Společnost Acer ohlásila rozšíření monitorové řady B6 Specialty o nový model B326HK. Určen je pro náročné uživatele, kteří ocení jeho velkou 32" úhlopříčku, technologii IPS a rozlišení 4K.reklama
Acer B326HK je tedy velký monitor s panelem IPS a rozlišením 3840 x 2160 pixelů, který je dle svého výrobce určen především pro fotografy, editory či designéry. Prostě všechny, kteří potřebují velkou pracovní plochu se slušným zpracováním barev.

Tato novinka tak poskytne široké úhly pohledu, a to 178 ° v obou směrech, její barvy dokáží stoprocentně pokrýt prostor sRGB a pak tu jsou různé firemní technologie, jako je Acer ColourPlus. Ta má poskytnout ostřejší obraz a lepší barvy, přičemž ty můžeme sami ovlivnit pomocí šestiosého nezávislého nastavení. Funkce Super Sharpness má posloužit k optimalizaci obrazu s nižším rozlišením, než je to nativní, aby nebyl zkreslený. Vybrat si můžeme také model B326HK kalibrovaný přímo v továrně (Delta < 2).

Acer se také chlubí ergonomickou konstrukcí, ale pod tím se skrývá nastavitelný stojan, který je u takovéhoto modelu samozřejmost. Můžeme tak nastavit monitor na výšku v rozmezí 150 mm, upravit náklon o 25°směrem nahoru nebo o 5° směrem dolů, anebo natočení o 60° doleva či doprava. A aby se na displeji neobjevovaly odlesky, byl pokrytý antireflexní vrstvou.

Co se týče rozhraní, najdeme tu DisplayPort, MiniDisplayPort, HDMI a Dual-link DVI, stejně jako čtyři USB 3.0 porty. K nim můžeme připojit třeba telefon, který bude dobíjen i z vypnutého monitoru.

Monitor B326HK je u nás již k dispozici za cenu 24 990 Kč s daní.

Zdroj: TZ Acer

Acer B326HK
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik