www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer G7: nové 27" LCD s WQHD

Acer G7: nové 27" LCD s WQHD
, , aktualita
Pokud potřebujete nový velký monitor s vysokým rozlišením, ale zrovna neprahnete po modelu s Ultra HD, můžete se zaměřit na nový model Acer G277HU. Ten nabídne svou 27" obrazovku, na níž je 2560 x 1440 pixelů.reklama
Acer G277HU tak disponuje velkou obrazovkou s rozlišením WQHD, což je čtyřnásobné HD rozlišení (720p). Tento monitor bude vhodný pro hraní akčních her díky rychlé udávané odezvě 1 ms, z čehož je také zřejmé, že půjde o obrazovku typu TN. Acer také mluví o designu Zero Frame a stylovém stojanu a předním stříbrně zbarveném okraji.

Rámeček tohoto monitoru (samozřejmě až na zmíněný spodní okraj) má tloušťku pouze 2,2 mm, díky čemuž se tento monitor bude hodit jako základ vícemonitorové soustavy, kde jsou důležité co nejtenčí předěly mezi obrazovkami. Co se týče specifikací, pak krom odezvy 1 ms Acer ve zprávě neuvádí žádné další údaje a nemá je připraveny ani na svých stránkách, ale dle jiných zdrojů jde o obvyklé hodnoty jako 350cd/m2 podsvícení, milionový dynamický kontrast či pozorovací úhly 170 ° a 160 °. Pokrytí barevného prostoru NTSC je tu ze 72 procent, čili grafici se poohlédnou někde jinde a typická spotřeba je 28 W.

Dále se už ve zprávě píše o rozhraních HDMI, Display Port, DVI a D-Sub, dvojici zabudovaných 2W reproduktorů a jednoduchém stojanu s možnosti naklápění v rozsahu -5 ° až 15 °. I zde je pak dnes tolik populární redukce "škodlivého modrého záření", kterou Acer nazývá Blue Light Filter a Low Dimming má zajistit výrazné snížení celkového jasu (v případě potřeby, samozřejmě).

Monitor G277HU je k dispozici v České republice a na Slovensku za cenu 9 999 Kč s daní.

Zdroj: TZ Acer

Acer G277HU
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek