www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer K272HU: 27" s WQHD

Acer K272HU: 27" s WQHD
, , aktualita
Acer si připravil nový monitor vybavený 27" obrazovkou, která nabídne rozlišení 2560 x 1440 a slibuje také přesné zobrazení barev i stoprocentní pokrytý barevného prostoru sRGB. A co dalšího?reklama
Acer K272HU je tedy velký 27" LCD monitor s vysokým rozlišením WQHD, což nám dává 2560 x 1440 pixelů. Výrobce také slibuje velmi slušné zobrazení barev, avšak nikde zatím ještě není uvedeno, jaký typ panelu byl konkrétně použit. Nicméně právě tento fakt ve spojení s udávanou dobou odezvy (2 ms) ukazuje na klasický panel TN.

Dále Acer hovoří o širokých možnostech připojení, čili nabídce rozhraní, ovšem toto nijak dál nerozvádí. Můžeme ale očekávat rozhraní DisplayPort i HDMI. Pak tu je jednoduchý stojan s možností naklopení v rozmezí -5 ° až 25 °, tlačítko pro vyvolání OSD menu máme na spodní části rámečku a nezapomnělo se na kompatibilitu s VESA držáky.

Adaptive Contract Management poslouží ke zvýšení kontrastního poměru až na 100 milionů ku 1, Acer ComfyView je označení povrchu displeje, který má minimalizovat odrazy světla a poslední informace o vlastnostech monitoru hovoří o certifikaci Energy Star 6.0 a že neobsahuje rtuť, sklo displeje je vyrobeno bez využití arzénu a obal je z recyklovaných materiálů.

Acer K272HU bude nabízen za doporučenou cenu 10 490 Kč.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře