www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer odhalil 28" UHD monitor B286HK

Acer odhalil 28" UHD monitor B286HK
, , aktualita
Řady dostupných monitorů vybavených panely s rozlišením Ultra HD se utěšeně rozšiřují a nyní má na tom zásluhu také společnost Acer, která představila nový model B286HK s úhlopříčkou 28 ".reklama
Acer B286HK bude nejdříve určen pro zákazníky v Severní Americe, kteří se mohou těšit na jeho 3840 x 2160 pixelů na 28" obrazovce, což je čtyřikrát více než dnešní standard - Full HD. Acer dále mluví o možnosti šestiosého nastavení barev, ale neudává, jaký typ panelu tento monitor používá. Nicméně vzhledem ke specifikacím, které udávají pozorovací úhly 170 ° a 160 ° je celkem jasné, že půjde o TN.

Krom toho nám tento monitor nabídne jas 300 cd/m2, odezvu 2 ms, nativní kontrast 1000:1 a schopnost zobrazit 1,07 miliardy barev, přičemž pokrytí barevného prostoru NTSC je 72procentní. Dodávaný stojan ErgoStand umožní nastavení výšky až o 15 cm a nechybí ani možnost natočení, naklopení a funkce pivot. Obrazovka samotná je pokryta matnou antireflexní vrstvou.

Co se týče rozhraní, Acer B286HK je vybavený konektorem HDMI, podporou MHL a dále má i DVI, DisplayPort, Mini DisplayPort a hun s porty USB 3.0. Jeho doporučená cena bude v USA stanovena na 600 USD, čili asi 12.500 Kč.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti
Už po nástupu pascalové karty TITAN X bylo jasné, že si NVIDIA někdy přichystá také její čistě herní verzi, kterou už můžeme označit za GeForce GTX 1080 Ti. Ta má dle aktuálních informací nastoupit v lednu vybavená GPU GP102.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala,  3 komentáře
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek