www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Predator G6: výkonná herní PC se Skylake

Acer Predator G6: výkonná herní PC se Skylake
, , aktualita
Acer zařadil do své nabídky novou generaci herních počítačů, která přichází s označením Predator G6 a nabídne nám vysoký výkon i díky zbrusu novým procesorům Intel Core "Skylake". Podívejme se i na ostatní specifikace.reklama
Společnost Acer vyrábí tedy krom svých známých notebooků i stolní počítače, přičemž Predator G6 bude rozhodně patřit mezi ty výkonnější. Konkrétně budeme mluvit o modelu Predator G6-710, který byl představen na veletrhu Gamescom, kde byly předvedeny i procesory Skylake. Kompletní herní portfolio Acer odhalí během zářijového veletrhu IFA 2015 v Berlíně.

Predator je ve své verzi G6-710 osazen procesorem Intel Core i7-6700K, který může mít po ruce až 64 GB operační paměti DDR4 ve dvoukanálovém zapojení a Acer slibuje také možnost snadného přetaktování One-Punch, k čemuž pomůže také jistý chladicí systém IceTunnel. Pravděpodobně půjde o nějaký větrný tunel pro nasávání čerstvého vzduchu chladičem procesoru. Vedle toho tu máme grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 980 s podporou rozlišení Ultra HD a maximální nakonfigurovatelná kapacita úložiště je 12 TB. Vybrat si k tomu budeme moci až 512GB SSD nebo pevné disky. K jejich instalaci můžeme využít zepředu přístupné šachty Acer Easy-swap, které ukazuje následující fotografie.

Dále můžeme zmínit zvuk Creative Sound Blaster X-Fi MB5 a rozšíření EAX (Environmental Audio Extensions) s 5.0 nebo 5.1 kanály a připojení do sítě může krom Ethernetu zajistit také moderní Wi-Fi 802.11ac. Hardware budeme moci monitorovat pomocí aplikace PredatorSense, díky níž můžeme nastavit také podsvícení ventilátorů a jejich otáčky, stejně jako sestavu taktovat.

Acer k sestavě doporučuje pochopitelně vlastní monitor, a to model Predator X34 s podporou G-Sync. Volitelná je také klávesnice SteelSeries APEX RAW a herní myš SteelSeries Sensei RAW, které můžeme připojit na jeden z šesti portů USB 3.0 nebo dvou USB 2.0.

Stolní počítač Acer Predator G6-710 bude k dispozici v Evropě v půlce října za cenu od 54.990,-Kč/ 1 990 eur.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek