www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Predator GN246H: 24" herní speciál

Acer Predator GN246H: 24" herní speciál
, , aktualita
Společnost Acer si připravila nový 24" monitor, který je určen speciálně pro herní sestavy. Jde o monitor s podporou kitu NVIDIA 3D Vision 2 a také technologie NVIDIA 3D Lightboost, čímž to tedy nekončí.reklama
Acer Predator GN246HL má jako správný herní monitor krátkou dobu odezvy a vysokou obnovovací frekvenci a konkrétně tedy 1 ms a 144 Hz. Problém tedy nebude ani se stereoskopickým 3D zobrazením, což dokládá podpora NVIDIA 3D Vision 2. Technologii NVIDIA 3D Lightboost pak dle informací výrobce má podporovat jako vůbec první 24" monitor. Ta poslouží k dosažení vyššího jasu v 3D režimu, který je jinak kvůli aktivním brýlím o poznání nižší.

Lze očekávat, že monitor Acer Predator GN246HL využívá panel typu TN, na což ukazují i pozorovací úhly, které dosahují přinejlepším 170°. Panel nabídne klasické rozlišení Full HD, jas 350 cd/m2 a celková spotřeba se má pohybovat kolem 23 W. Základna monitoru je dle obrázků má sice netradiční tvar, ale nenabídne mnoho možností nastavení polohy. Mezi vstupy pak patří D-Sub, HDMI a DVI.

Acer Predator GN246HL již dorazil do nabídky českých obchodů s doporučenou cenou 7000 Kč s daní, která zatím reálným nabídkám odpovídá.

Zdroj: TZ Acer

Acer GN246HL
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek