www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer ukazuje All-in-One s Chrome OS

Acer ukazuje All-in-One s Chrome OS
, , aktualita
Acer představil své první All-in-One zařízení na bázi Chrome OS, běžně se s tímto operačním systémem setkáváme u notebooků, ale vypadá to, že by si mohl najít své uplatnění i v tomto segmentu.reklama
Zařízení disponuje 21palcovou obrazovkou s Full HD rozlišením. Zajímavou volbou je procesor Tegra K1, který jsme zatím mohli vidět jen v přenosných zařízeních. Nedodává totiž tolik výkonu a má nízkou spotřebu, ale na Chrome OS bude bohatě stačit. Chromebooky jsou totiž často postaveny právě na tomto procesoru.
Dále nabízí velkou nabídku portů, mezi ně se může zařadit třeba HDMI, USB a pak i klasickou bezdrátovou konektivitu, jako je WiFi a Bluetooth.

Počítač by se měl sám aktualizovat na novější verze OS a taky by k němu bylo být přibaleno 100 GB prostoru na Google Drive. Určitě potěší velký přední reproduktor, který by měl mít výkon 3 W. Nakonec se Acer chlubí, že by měl počítač naběhnout do deseti vteřin. Na trh by měl přijít později tento rok, cena zatím není známa.

Zdroj: tomsguide.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek