www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer XB270HAbprz: 27 palců a G-Sync

Acer XB270HAbprz: 27 palců a G-Sync
, , aktualita
V posledních týdnech se na trhu objevují nové a nové monitory vybavené technologií NVIDIA G-Sync a nyní se mezi ně zařazuje také model Acer XB270HAbprz. Ten je vybaven 27" obrazovkou a můžeme o něm mluvit jako o herním LCD.reklama
Nový LCD monitor Acer XB270HAbprz patří do rodiny XB0 a jedná se tedy o herní model s 27" obrazovkou, do jehož výbavy patří NVIDIA G-Sync. Stejně jako většina ostatních herních 27" modelů nabídne rozlišení 1920 x 1080 a z pozorovacích úhlů 170 ° a 160 ° můžeme vytušit, že se jedná o obrazovku typu TN.

Na to ukazuje také krátký čas odezvy, konkrétně 1 ms a vedle toho tento monitor nabídne také obnovovací frekvenci až 144 Hz, což znamená, že může zobrazit stereoskopický 3D obraz s obnovovací frekvencí 72 Hz na oko.

Další specifikace udávají maximální jas 300 cd/m2, statický kontrast 1000:1 s milionovým dynamickým kontrastem a pak do výbavy patří rozhraní DisplayPort 1.2, dual link DVI a také čtyřportový hub s USB 3.0. Reproduktory zde nenajdeme, ale ty by u takovéhoto modelu byly spíše zbytečné.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře