www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer XB280HK: 4K monitor s G-Sync

Acer XB280HK: 4K monitor s G-Sync
, , aktualita
Pro náročnější hráče PC her si Acer připravil nový monitor XB280HK Predator, který na své 28" obrazovce nabídne rozlišení 4K a k tomu ještě přichází s podporou technologie NVIDIA G-Sync pro synchronizaci obrazu.reklama
Díky technologii NVIDIA G-Sync by se obraz měl vykreslovat jen s minimálním zpožděním a také by se mělo zcela eliminovat jeho roztrhání. Acer k tomu přidává vlastní technologii EyeProtect, díky níž obraz nemá poblikávat vlivem podsvícení a pak také ComfyView pro vyšší komfort a menší zátěž pro oči. Low dimming pak má zajistit možnost nastavení velmi nízkého jasu (15 % maxima).

Acer XB280HK nabízí pozorovací úhly 170° / 170°, což ukazuje na panel typu TN, stejně jako odezva 1 ms. Panel má nativní rozlišení 4K, čili 3 840 × 2 160 pixelů, dosahuje jasu 300 cd/m2 a dynamického kontrastu až 100 milionů ku 1. Dále tu máme také hub se čtyřmi porty USB 3.0 a samozřejmě i DisplayPort 1.2 pro plné využití rozlišení 4K.

Jak ukazují fotografie, monitor je také vybaven flexibilním stojanem ErgoStand, který umožní náklon obrazovky v rozmezí -5° do 35° , pak i možnost natočení, nastavení výšky v rozmezí 150mm a evidentně mu nechybí ani funkce pivot.

Acer XB280HK bude k dispozici na českém trhu za cenu od 16 990,- Kč, ale zpráva již neřekla, kdy jej můžeme očekávat. Dle Heureky ještě do nabídek obchodů nedorazil.

Zdroj: TZ Acer
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek