www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync

Acer XG270HU: červený monitor s Freesync
, , aktualita
Řady monitorů s podporou technologie AMD Freesync se utěšeně rozšiřují a nyní také o nový kousek od společnosti Acer. Jde o model XG270HU s nápadně červeným designem a křížovým podstavcem.reklama
Acer XG270HU je tedy především herní LCD monitor, který nabídne technologii AMD Freesync pro synchronizaci obnovovací frekvence s výstupem grafické karty, aby se neukazoval roztrhaný obraz. Tuto technologii podporují moderní grafické čipy Radeon, zatímco pro karty s čipy NVIDIA si musíme vybrat monitor s podporou G-Sync.

Nový Acer nabídne 27" obrazovku s tenkým rámečkem a rozlišením 2560 x 1440, takže pro hraní nových 3D her při vysokých detailech si musíme připravit také výkonný hardware. Ten může využít 144Hz obnovovací frekvenci, přičemž odezva je jako obvykle 1 ms, takže můžeme předpokládat, že jde o panel typu TN.

Mezi rozhraní monitoru patří HDMI 2.0, dual-link DVI, Display Port 1.2 a ve výbavě najdeme také dva 2W reproduktory. Acer EyeProtect zase zahrnuje funkce pro ochranu očí, mezi něž patří Flicker-less, aby podsvícení neblikalo a samozřejmě také filtr modrého záření.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek