www.svethardware.cz
>
>
>
>

ADATA a dvě nová externí SSD plus jedno mini

ADATA a dvě nová externí SSD plus jedno mini
, , aktualita
Společnost ADATA přináší na náš trh tři nová externí SSD určená pro zařízení s operačními systémy Windows, Mac a Android. Jedná se o modely SC660 a SV620 plus jeden miniaturní SE730. Co nám nabídnou?reklama
Na náš trh se tak mají již brzy dostat externí SSD disky SE730, SC660 a SV620 od společnosti ADATA, které jsou určeny pro různé modely notebooků, ultrabooků, stolních počítačů, media boxů a herních konzolí. Jde zkrátka o takové větší, rychlejší a kapacitnější flash disky

SE730 a SV620 byly na trh uvedeny už nyní, SC660 přijde v průběhu srpna, ovšem v obchodech ještě běžně nenajdeme ani jeden. Model ADATA SE730 je vybaven rozhraním USB s konektorem typu C a jde o ten nejmenší ze všech. Využívá rozhraní USB 3.1 s propustností 10 Gb/s a také má voděodolný obal s krytím IP68, přičemž odolat by měl také nárazům. Váží 33 gramů a ADATA zmiňuje ohledně výkonu pouze jediný údaj, a to rychlost čtení až 500 MB/s.

ADATA SC660 a SV620 mají nabídnout především nízkou cenu, přičemž SC660 má být z této dvojice tím odolnějším. Jeho tělo má tloušťku 9,6 mm a uvedeny jsou rychlosti čtení i zápisu až 410 MB/s. Model SV620 (na fotografii první zleva) má zvýšené hrany, jež jej mají lépe chránit před nárazy a také před poškrábáním hlavní části těla.

SV620: očekávané ceny SSD s kapacitu 240 GB: 2099 Kč, kapacita 480 GB: 3699 Kč
SE730: s kapacitou 250 GB se očekává cena 3399 Kč
SC660: 240 GB za 2399 Kč, 480 GB za 3999 Kč (vše s DPH)

Zdroj: TZ ADATA
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek