www.svethardware.cz
>
>
>

ADATA nabídne všesměrové LED žárovky

ADATA nabídne všesměrové LED žárovky
, , aktualita
Společnosti zabývající se výrobou počítačového hardware začínají pokukovat také po oblasti osvětlení. Na letošním Computexu představoval své novinky Enermax a nyní s LED žárovkami přišla i firma ADATA.reklama
O výrobu LED žárovek se stará konkrétně divize ADATA Lighting, která nyní představuje nové žárovky Omnidirectional LED, jež slibují úhel vyzařování 270 ° a k tomu také velmi dlouhou životnost s nízkým světelným útlumem. Co se týče světelného výkonu, ten je celkem slušný se svými 1080 lumeny. Žárovky jsou dle výrobce vhodné pro běžné použití v domácnostech a kancelářích, ale to pochopí každý při pohledu na jejich zpracování vhodné pro patice E27. Musíme pouze počítat s tím, že oproti normálním žárovkám jsou podstatně větší.

Společnost ADATA předpokládá, že celosvětová poptávka po LED žárovkách se letos zvýší o 86 procent, takže cítí šanci na tomto trhu uspět. Její nové žárovky se mají vyznačovat účinnými chladiči, které předcházejí postupnému útlumu svítivosti.

A abychom si uvedli také nějaká čísla, pak žárovky od ADATA Lighting jsou dostupné v 10W a 12W provedení s 3000K teplým žlutým nebo 5000K jemným bílým světlem. Nejvýkonnější modely mají jas zmíněných 1080 lumenů a životnost dosahuje 40.000 hodin.

Zpráva se bohužel už vůbec nezmiňuje o tom, kdy tyto žárovky dorazí na náš trh a jaké ceny můžeme očekávat. Nezbývá tedy než si počkat.

Zdroj: TZ ADATA Lighting
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář