www.svethardware.cz
>
>
>

Adesso EasyTouch 132: klávesnice s vysokým kontrastem

Adesso EasyTouch 132: klávesnice s vysokým kontrastem
, , aktualita
Společnost Adesso si připravila speciální klávesnici EasyTouch 132. Ta je určena pro uživatele, kteří se potřebují dobře orientovat mezi klávesami, na než už přitom dobře nevidí. Vybavena je tak velkými a kontrastními popisky.reklama
Klávesnice Adesso s celým označením EasyTouch 132 Luminous 4X Large Print D esktop Keyboard (AKB-132UY) je tedy určena pro uživatele, kteří mají problém se zorientovat v popiscích normálních kláves. Vybavena je tedy žlutými klávesami, na nichž jsou velké černé popisky. Tyto klávesy jsou přitom nízkozdvihové, respektive jsou někde mezi desktopovou klasikou a notebookovými klávesnicemi.

Klávesnce je navíc vybavena 14 speciálními tlačítky, které najdeme nahoře. Ty poslouží k ovládání multimédií nebo pro spuštění oblíbených aplikací. Co se týče samotné klávesnice, pak ta využívá klasickou pružnou membránu, přičemž jednotlivé klávesy mají vydržet až pět milionů stisků.

Specifikace mluví o 104 klávesách (nepočítaje speciální tlačítka) s US rozložením, USB rozhraní a klasických indikátorech pro Num Lock, Caps Lock a Scroll Lock. Speciální tlačítka pro multimédia mají funkce pro spuštění mediálního přehrávače, nastavení zvuku, přehrát/pauza, skok dopředu či dozadu a stop. Pomocí ostatních tlačítek můžeme otevřít okno Tento počítač, vyhledávání, kalkulačku, mailového klienta, oblíbené a domovskou stránku.

Celkové rozměry klávesnice jsou 450 x 167 x 21,4 mm, hmotnost přes půl kilogramu. Cena byla stanovena na 20 USD, ale otázkou je dostupnost v našem regionu.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře