Aerocool GT-A: barevný middletower

Aerocool GT-A: barevný middletower
, , aktualita
Společnost Aerocool si připravila novou skříň typu middletower s jednoduchým označením GT-A. Zaměřena je především na herní sestavy a mimo jiné nabídne i zabudovaný regulátor otáček ventilátorů.reklama
Aerocool GT-A je tedy herní middletower, čemuž odpovídá jeho vzhled i výběr barev. Skříň bude k dispozici v černo-červeném a černo-bílém provedení a výrobce ji označuje za hi-end model s pozoruhodným designem a systémem chlazení. Nicméně model s cenou 68 a 70 euro (černo-bílá je trošku dražší) se můžeme zdráhat zařadit mezi hi-end, protože na trhu jsou i daleko dražší a lépe vybavené modely.


Do výbavy Aerocool GT-A patří vrchní dokovací stanice pro 2,5" i 3,5" zařízení, která je krytá plastovým panelem a pak tu máme také dva ovladače pro nastavení otáček stejného počtu ventilátorů. Ty budou nejspíše již z výroby napojeny na dva předinstalované ventilátory, které najdeme v základním balení. Obě barevné verze také přichází vybaveny bočním plexisklem.

Uvnitř skříně GT-A máme prostor pro základní desky ATX, Micro ATX a Mini ITX, pro karty je tu na šířku 310 mm místa a procesorový chladič může být vysoký maximálně 165 mm. Nechybí možnosti pro správu kabeláže, čili otvory v trayi základní desky a poutka pro upevnění kabelů. Přední panel a průduch pod pozicí zdroje mají omyvatelné prachové filtry a všechny pozice pro úložná zařízení jsou vybaveny bezšroubkovými mechanismy. Pro pevné disky jsou připraveny tři pozice, stejně jako pro SSD a mechaniky.

Dohromady se do této skříně vejde pět ventilátorů, přičemž dva 120mm jsou už umístěny v přední a zadní pozici. Oba se otáčí rychlostí 1200 RPM, tvoří 36,4 CFM průtoku vzduchu a hlučnost 26,5 dBA. Na předním panelu máme krom ovladačů otáček také jeden port USB 3.0, dva USB 2.0 a HD audio. Obě verze by již měly být k dispozici.

Zdroj: TZ Aerocool

Aerocool GT-A
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře