Aerocool Xpredator Cube: barevné herní skříně pro malé desky

Aerocool Xpredator Cube: barevné herní skříně pro malé desky
, , aktualita
Aerocool zařadil do své nabídky novou herní skříň Xpredator Cube, která je určena pro základní desky formátu Mini ITX nebo Micro ATX. Jedná se o herní skříň, jež bude k dostání ve čtyřech barevných provedeních.reklama
Aerocool Xpredator Cube si budeme moci zakoupit v červené, černé, oranžové a bílé barvě. Jedná se o menší verzi dle výrobce populární série Xpredator, která přichází na trh s rozměry 280 x 418 x 412 mm a integrovaným bočním plexisklem.

Uvnitř je skříň rozdělena na dvě patra a v horním máme jako obvykle tray (zde odnímatelný) pro základní desku a záslepky pro až čtyři karty. Ve spodní části je zase místo na ATX zdroj a také šachta pro tři pevné disky nebo SSD. Další dvě SSD můžeme nainstalovat pod 5,25" šachtu určenou optické mechanice plné velikosti.

Vzduchový chladič procesoru může mít na výšku až 187 mm a karty mohou být dlouhé až 320 mm. Pokud však demontujeme přední ventilátor, vejdou se dovnitř až 345 mm dlouhé karty. Co se týče chlazení, pak tato skříň poskytne velmi slušné možnosti. Máme tu jeden velký 200mm ventilátor vepředu, který se točí na 800 RPM (53,4 CFM, 26,5 dBA) a pak tu máme vzadu dole jeden 140mm ventilátor na 1200 RPM (59,5 CFM, 27,6 dBA) plus jednu další pozici za deskou.

Zdroj má k dispozici magneticky přichycený prachový filtr, otvory pro hadičky vodního chlazení, gumové tlumiče vibrací pro pevné disky a zdroj a přední panel je vybavený dvěma porty USB 3.0, konektory pro sluchátka a mikrofon a také regulátorem otáček ventilátorů, který snese zátěž až 15 wattů. Nakonec Aerocool zmiňuje, že Xpredator Cube byla postavena z "robustní 0,7mm oceli", což je tak trochu oxymoron, ale u takto malé skříně s vnitřní přepážkou to bude stačit. Doporučená cena skříně je 125,90 USD bez daně (u nás cca 2250 Kč) a dostupnost byla naplánována již na tento týden.

Zdroj: TZ Aerocool
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek