www.svethardware.cz
>
>
>
>

Akasa má nové Euler pro pasivně chlazené Mini ITX systémy

Akasa má nové Euler pro pasivně chlazené Mini ITX systémy
, , aktualita
Společnost Akasa navazuje na své starší produkty a představuje nové skříně Euler T a Euler M, které navazují na starší modely. Jde o celohliníkové skříně, které dokáží pasivně chladit až 35W procesory.reklama
A přesně pasivní chlazení je na nich asi nejvíce zajímavá vlastnost, zvláště když tak mají zvládnout procesory s TDP až 35 W. Však pod 40W TDP by se měly dostat i chystané čtyřjádrové desktopové procesory Intel Core 5. generace (Broadwell), ale ještě se nechme překvapit, jaké nadělení si pro nás Intel chystá.
Akasa Euler T


Pro chlazení procesorů je využito v podstatě celé tělo skříní Euler, které je z větší části žebrované, aby se podstatně zvětšila chladicí plocha. Obě skříně, tedy Euler T a Euler M, mají černé tělo s čelem z broušeného hliníku. Euler M je přitom jen o trošku větší než T, která navazuje na dnes prodávané skříně Euler S s podporou třech 2,5" disků či SSD. Její rozměry jsou 245 x 215,5 x 68,5 mm a vejde se do ní deska formátu Mini ITX. Musí však jít o model, jehož žádná část, tedy ani chladič procesoru, nebude o moc převyšovat zadní porty. Volitelně si budeme moci dokoupit 120W nebo 150W externí adaptér.
DC-DC adaptér v Euler M


Euler M je větší skříň s rozměry 245 x 274,5 x 68,5 mm, díky čemuž se dovnitř vejdou i desky Asus Z97I-PLUS / Asus H97I-PLUS / Gigabyte GA-Z97N-WIFI / Asrock Z97E-ITX/AC. Tato skříň je tedy určena pro socketové základní desky pro procesory do LGA 1150 a vedle toho podporuje až čtyři 2,5" zařízení. Euler M má také interní DC-DC adaptér, ovšem dle Amazonu je k dispozici jen volitelný 80W externí adaptér. Ovšem nebude problém využít jakýkoliv jiný, pokud bude mít vhodný konektor a dodá i požadované napětí. Euler T by snad měl obsahovat také DC-DC adaptér, protože bez něj by musela samotná základní deska podporovat napájení přímo z externího adaptéru, a tím by se jejich výběr značně zúžil.

Zdroj: PC Perspective
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik