www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Amazon nabízí neomezené cloudové úložiště

Amazon nabízí neomezené cloudové úložiště
, , aktualita
Amazon právě zveřejnil možnost neomezeného úložného prostoru ve svých cloudových úložištích. Sice to nebude zadarmo, ale nebude to stát ani přespříliš velké peníze. Nabízí také podobnou službu pro úschovu fotek.reklama
Cloudová úložiště se stávají čím dál tím populárnějšími. Na trhu můžeme nalézt třeba Microsoft, Google, Dropbox a spoustu menších společností, mezi nimiž probíhá konkurenční boj, který se teď snaží vyhrát Amazon.

Přestavil totiž službu neomezeného úložiště za 59,99 dolarů (asi 1 500 Kč) na jeden rok. To ale není jediná služba, kterou představil, ještě totiž ukázal speciální službu pro uskladnění fotek, a to také v neomezeném množství. Zde je již cena nižší, a to 11,99 dolarů (300 Kč) na rok. Ale pokud jsme předplatitelem Prime, nemusíte nic platit. Služba také zahrnuje 5 GB prostoru pro jakákoliv jiná data než fotky.
"Většina lidí si fotky z dovolených, oslav narozenin a jiných důležitých událostí ukládá na několik různých zařízení. A ani v tom případě neví, kolik GB potřebují, aby si to všechno zálohovali. S dvěma novými plány, které jsme dnes představili, se zákazníci nemusí bát o velikost úložiště - teď si mohou dovolit řešení k zálohování a uschování svých fotek, videa, hudby a souborů na jediném místě," řekl Josh Petersen, ředitel Cloud Drive u Amazonu.

Nato nabídka už je dostupná. Také je zde možnost vyzkoušet si neomezené úložiště na 3 měsíce zdarma. Služba od Amazonu je zajímavá, ale aby byla zcela využitelná, bylo by vhodné, aby operátoři umožnili neomezený FUP za slušnou cenu, protože každý chce mít přístupná svá data ze všech svých zařízení.

Zdroj: betanews.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek