www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD bude opět rozdávat hry, ale i hardware

AMD bude opět rozdávat hry, ale i hardware
, , aktualita
Společnost AMD oznámila spuštění věrnostního programu Rewards, v jehož rámci nabídne svý zákazníkům možnost získat hry zdarma, respektive za nasbírané body. Vedle toho to bude nově i herní hardware, například headsety, brýle nebo i karty Sapphire R9.reklama
AMD Rewards Program tak navazuje na akce Never Settle a zvláště poslední Never Settle Forever, přičemž ty se točily pouze okolo her rozdávaných k novým grafickým kartám. Nový věrnostní program bude o něčem jiném, a to nejen proto, že krom her budou rozdávány i slevové poukazy, headsety Astro nebo brýle Gunnar a dokonce také grafické karty Sapphire řady R9 nebo celá PC. O čem tedy nová akce je?

K dispozici je celá aplikace AMD Gaming Evolved, kterou pro AMD zajistil Raptr, v níž budeme sbírat body. Prvních 300 dostaneme už za registraci a dále je budeme sbírat v podstatě jen za její používání, hraní her, plnění různých úkolů, aktivitu v herní komunitě, apod. Sesbírané body pak bude možné uplatnit v obchodě Raptr, takže jde o rozšíření programu Raptr Rewards.


Velkou otázkou je, kolik bodů bude co stát, respektive kolik snahy bude muset uživatel investovat do toho, aby získal nějakou odměnu. Zpráva se odkazuje na stránky raptr.com/AMD, odkud si můžete stáhnout samotnou aplikaci a zveřejněné video pak ukáže, jak aplikace funguje a dá nahlédnout i do obchodu. Z toho je i uvedený obrázek, z čehož si můžeme učinit celkovou představu. Cena her bude 25 či 30 tisíc bodů, ale i výrazně méně díky akcím. Zajímavé je, že video ukazuje hry dostupné za 30 tisíc bodů, a to už po 50% slevě, zatmco obrázek ukazuje podstatně nižší ceny. V případě hry Dirt3 to je 5000 bodů na obrázku a 30000 ve videu. "Ceny" hardwaru na obrázku pak vypadají ještě divněji, ale dle loga nad kartou Radeon R9 270X asi ve všech případech půjde jen o to, že si zaplatíte účast ve slosování.

Dle ohlasů uživatelů z posledních hodin je odměna za hraní maximálně 25 bodů za den, což znamená, že pouze hraním si za rok nevyděláte ani 10000 bodů, a to navíc pouze teoreticky. Bude tedy nutné body získávat i jinak. Navíc si někteří uživatelé stěžovali i na to, že přišli o podstatnou část bodů, které získali doposud účastí v předběžné části věrnostního programu a že nyní je body mnohem těžší získávat. To napovídá, že AMD s Raptrem poněkud přehodnotili svůj přístup.

Zdroj: TZ raptr.com/AMD

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek