www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD nabízí k R9 Fury zdarma Star Wars: Battlefront

AMD nabízí k R9 Fury zdarma Star Wars: Battlefront
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla, že ke svým kartám Radeon R9 Fury nabídne zdarma jeden z letošních herních hitů, a to 3D akční Star Wars: Battlefront. Vedle toho připravila také nové ovladače AMD Catalyst 15.11.1 (Beta).reklama
Nová hra Star Wars: Battlefront bude k dispozici pouze pro karty Radeon R9 Fury, čili kupodivu ne Fury X a ani Nano. Platí to ale nejen pro samostatně prodávané karty Fury, ale i pro hotové počítače, jež jimi budou vybaveny. AMD přitom razí heslo, že "Bitva o osud galaxie by měla probíhat se zuřivostí", čili s Fury.

Na svět se již v říjnu dostala betaverze Star Wars: Battlefront, kterou jsme si vyzkoušeli a mohli zjistit, že na hraní ve Full HD nám bude stačit karta úrovně GeForce GTX 950 nebo Radeon R7 370, přičemž i s těmito kartami se na rozlišení 2560 x 1440 dostaneme přes 30 FPS, což by někomu ale už stačit nemuselo. Dá se ale říci, že tato hra nemá přehnané nároky na hardware.

Electronic Arts také předpokládají, že této hry se do března příštího roku prodá na 13 milionů kopií, což teda odhadli na základě zájmu o onu betaverzi, kterou jsme si mohli v říjnu na několik dní zahrát. Tu si stáhlo přibližně 9 milionů zájemců, ale dle ohlasů byli často zklamaní, a to především z toho, že hra postrádá singleplayer. EA jsou si ale jistí úspěchem a po hráčích budou chtít 50 liber (60 eur, tedy přes 1600 Kč) za běžnou kopii (tedy ne Deluxe či Ultimate) a naplánovali také Season Pass za 50 eur. Hra přišla na trh již včera, ale to pouze v Severní Americe a v Evropě si počkáme do zítřejšího dne. Pokud chcete novou R9 Fury s příslušným klíčem pro Star Wars: Battlefront, musíte si ověřit, že vybraný prodejce na této akci spolupracuje. Čas máte až do 31. ledna 2016, ale ještě dříve mohou dojít zásoby dostupných klíčů.

Vedle toho si AMD připravilo také nové ovladače AMD Catalyst 15.11.1 Beta, jež jsou pro tuto hru optimalizovány, stejně jako pro Fallout 4, Assassin's Creed Syndicate a Call of Duty: Black Ops III.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře