www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Radeon Software 16.5.2 Beta akorát včas pro Doom

AMD Radeon Software 16.5.2 Beta akorát včas pro Doom
, , aktualita
Grafická divize společnosti AMD přichází s novými ovladači Radeon Software 16.5.2 Beta, které přichází akorát včas na to, abyste je mohli nainstalovat ještě před aktivaci nového Doomu. Ten totiž bude už dnes vypuštěn na trh.reklama
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.2 Beta je k dispozici na obvyklém místě pro Windows 7, 8.1 a 10 (32 a 64bit), takže si můžete tyto ovladače ihned stáhnout a nainstalovat. AMD myslelo především na podporu nového Doomu, na nějž jsou nové ovladače optimalizované, přičemž k dispozici je také profil pro CrossFire, aby mohli uživatelé s více kartami využít jejich sílu. Vedle toho mělo AMD opravit řadu chyb spojených s ovladači 16.5.2, ovšem řada z nich tu zůstala.

Jde o druhé ovladače, které AMD v tomto měsíci vypustilo do světa. Dříve to byly 16.5.1, které se zaměřily na hru Forza 6 a nyní je to Doom. Krom toho, že 16.5.2 jsou na něj optimalizovány a obsahují profil pro CrossFire, však nevíme žádné další podrobnosti o tom, jaké optimalizace tu konkrétně jsou.

Co se týče opravených chyb, těch je celkem jedenáct a týkají se spíše samotného softwaru Crimson než her či aplikací, jež na ovladače spoléhají. Pár jich tu ale je a jde o opravy chyb v hrách Hitman, League of Legends a Star Wars: Battlefront. Mezi známé a dosud neopravené chyby patří stále problematický CrossFire ve hrách The Witcher 3: Wild Hunt, Call of Duty: Advanced Warfare a Fallout 4 a pak je tu poblikávací obraz ve Forza 6 se zapnutým Freesync. Více si o nových ovladačích můžete přečíst na stránkách AMD.

Zdroj: TZ AMD
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek