www.svethardware.cz
>
>

Anketa: Navštěvujete pravidelně cizojazyčné HW weby?

Anketa: Navštěvujete pravidelně cizojazyčné HW weby?
, , anketa
Navštěvujete kromě českých nebo slovenských webů o počítačovém hardware i nějaké další v cizím jazyce? Jak často a z jakého důvodu? A které to jsou? Podělte se s námi o své zvyklosti, abychom mohli Svět hardware posouvat dále tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval.reklama
Vzhledem k tomu, jak dobře má teď Svět hardware našlápnuto, je na programu letos ve větší míře jeho další rozvoj nejen po stránce funkčnosti, ale i obsahu (viz nedávná výzva, že hledáme novinkáře, na základě které tu již brzy začnete vídat nové autory). Proto se budu více zajímat i o Vaše preference a zvyklosti z hlediska navštěvování a využívání webů (přestože nechci nic slibovat, pro tento rok např. počítám i s mobilní verzí našich webů).

V anketních odpovědích není zohledněna možnost, že byste navštěvovali pouze cizojazyčné HW weby, jelikož v takovém případě byste asi ani neměli registraci na našem webu potřebnou pro hlasování a nečetli byste tento text. Pokud vedle českých navštěvujete ještě slovenské HW weby, ty prosím v rámci této ankety za cizojazyčné nepovažujme.

Budeme rádi, pokud v diskuzi pod článkem uvedete i názvy Vašich nejoblíbenějších cizojazyčných HW webů (ideálně i s uvedením, co se Vám na daném webu nejvíce líbí), jelikož nám to pomůže více porozumět Vašim preferencím, což by v samotném důsledku mělo být přínosem právě pro Vás coby čtenáře Světa hardware.

Zdroj obrázku: Pixmac
Navštěvujete pravidelně cizojazyčné HW weby?
V anketě šlo hlasovat od 29.1.2015 do 29.1.2016. Počet hlasujících: 79
Ano, kvůli čerstvějším aktualitám 3 % 3% Ano, kvůli podrobnějším recenzím 5 % 5% Ano, kvůli čerstvějším aktualitám a podrobnějším recenzím 23 % 23% Ano, celkově mi přijdou zajímavější než české weby 4 % 4% Ano, protože mám zájem o co nejvíce informací z různých zdrojů 8 % 8% Jen občas, když mě něco více zajímá, jinak jsem spokojený s českými weby 47 % 47% Nenavštěvuji je vůbec, protože neumím cizí jazyk 5 % 5% Nenavštěvuji je vůbec, protože jsem spokojený s českými weby 6 % 6%
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek