www.svethardware.cz
>
>
>

Anketa: Nejlepší český online magazín o počítačových hrách?

Anketa: Nejlepší český online magazín o počítačových hrách?
, , anketa
Počítačové hry jsou často důvodem, proč se uživatel zajímá o to, jaký si má koupit novější hardware. A protože se hrám primárně nevěnujeme, zajímá nás, jaké české online magazíny s touto tématikou považujete za nejlepší.reklama
Pokud se během předchozích let objevilo několik českých online magazínů o počítačovém hardwaru, v oblasti počítačových her je to ještě větší "divočina". Není se ani čemu divit, jelikož založení nového webu je už delší dobu tak snadné, že to zkrátka svádí k tomu si to vyzkoušet. A přestože považuji počítačové železo za zajímavé, jeho zábavnost je v porovnání s počítačovými hrami přece jen někde jinde :-). Psaní o hrách je tak velmi lákavé.

Mnoho magazínů o počítačových hrách vytvářených jen z nadšení často poměrně brzy skončí, a proto jsou v anketě uvedeny jen ty největší a nejznámější, které mají už nějakou historii a je tak u nich předpoklad, že budou existovat třeba i za rok. Weby herních týmů nebo ty, jež se zaměřují primárně na herní turnaje, záměrně nejsou zohledněné.
Který český online magazín o počítačových hrách je nejlepší?
V anketě šlo hlasovat od 2.2.2015 do 2.3.2015. Počet hlasujících: 83
Bonusweb.cz 5 % 5% Czechgamer.com 0 % Doupe.cz 1 % 1% Eurogamer.cz 1 % 1% Gamepark.cz 0 % Games.cz 53 % 53% Hrej.cz 5 % 5% Zing.cz 8 % 8% Jiný, který zde není uvedený 2 % 2% Žádný nenavštěvuji, přestože hraji počítačové hry 19 % 19% Počítačové hry mě nezajímají, nehraji je 5 % 5%
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře