www.svethardware.cz
>
>
>

Anonymous napadají účty ISIS v barvách gay pride

Anonymous napadají účty ISIS v barvách gay pride
, , aktualita
V reakci na útok orlandského teroristy odkazujícího se na Islámský stát začala skupina Anonymous napadat známé twitterové účty lidí, kteří ISIS podporují, nebo se k němu rovnou hlásí. Mění nejen jejich klasické černobílé vlajky na duhové.reklama
V nočním klubu Pulse v Orlandu nedávno zemřelo dílem jednoho muže téměř padesát lidí a zatímco civilizovaný svět kondoloval, pak takový Islámský stát naopak oslavoval, neboť sám má pro homosexuály nulovou toleranci a jen jediný trest, a to smrt (pokud možno veřejnou). Dnes se vede s teroristy boj také v kyberprostoru a právě v něm zaútočili členové skupiny Anonymous, kteří napadli stovky účtů na Twitteru a řádně se na nich vyřádili s použitím duhových barev a různých proklamací.

Většinu útoků má na svědomí jistý WauchulaGhost, který napadl například již pozastavený účet @gi_h_a_d35, změnil jeho profilový obrázek a přidal k němu následující zprávu:

"Ahoj světe. Je na čase, abych vyjevil své malé tajemství. Jsem gay a jsem na to hrdý!! #GayPride #OrlandoWillNotBeForgotten !!! #GhostOfNoNation."

WauchulaGhost pak začal zveřejňovat IP adresy, telefonní čísla a další informace svých vybraných cílů, aby je použili další členové Anonymous pro větší dopad. Uvedl také, že jej k tomu vedl útok na klub v Orlandu a to, jak jej ISIS oslavuje. Uvedl také, že jeho akce jsou směřovány proti džihádistickým extrémistům, přičemž mnoho z jeho skupiny patří mezi muslimy a Anonymous respektují všechna náboženství, která nevraždí nevinné lidi. Ostatně Anonymous stojí proti ISIS už od dob útoku na redakci Charlie Hebdo

Zdroj: Techly.com.au
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek