www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync
, , aktualita
Společnost AOC si připravila nový herní monitor nabízející 24" obrazovku, která má dle očekávání rozlišení Full HD jako naprostá většina herních monitorů. Jde ale o rychlé LCD, které je navíc vybaveno technologií G-Sync.reklama
AOC g2460Pg je tedy vybaveno 24" obrazovkou a asi nikoho nepřekvapí, že jde o panel typu TN. Jeho chloubou je technologie NVIDIA G-Sync pro eliminaci trhání pomocí hardwarové synchronizace výstupu grafické karty s monitorem. Krom toho nabídne také obnovovací frekvenci 144 Hz a dobu odezvy 1 ms, takže výsledkem má být ostrý obraz i při rychlých scénách.

Dále nám tento monitor nabídne typický kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, pozorovací úhly 170 a 160 stupňů horizontálně a vertikálně, zmíněnou odezvu 1 ms a do jeho výbavy patří také rozhraní DisplayPort. Specifikace ale překvapivě udávají, že krom DisplayPortu tu už není žádné další obrazové rozhraní, čili žádný D-Sub, DVI nebo HDMI. AOC ale nezapomněl na stojan, který umožní nastavit výšku (až o 130 mm), natočit obrazovku, naklopit ho v rozmezí -5 až 22° a pak tu jsou také dva porty rozhraní USB 2.0 a tři porty USB 3.0.

Monitor také má v nabídce inteligentní eko režim a software e-Saver, které nám pomohou šetřit energií a získal certifikáty Energy Star 6.0 a TCO 6.0. I s tříletou zárukou bude k dispozici za doporučenou cenu 11460 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ AOC
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik