www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AOC má také dvojici LCD s FreeSync

AOC má také dvojici LCD s FreeSync
, , aktualita
Podobně jako Samsung si i společnost AOC připravila při příležitosti představení nových Radeonů dvojici monitorů s FreeSync. Jde o modely G2460PF a G2770PF, které budou k dispozici od září tohoto roku.reklama
Nové monitory AOC s dynamickou obnovovací frekvencí a synchronizací obrazu pomocí FreeSync tedy přijdou na trh později než modely od Samsungu. Nejde také o monitory s rozlišením Ultra HD, ale klasickým Full HD, takže se nebudou hodit pro karty Radeon řady Fury, ale pro slabší Radeony R9 a R7 300. Očekávat je můžeme s cenami 8990 a 10850 Kč.

Oba monitory pak dosahují obnovovací frekvence až 144 Hz a doby odezvy 1 ms, takže není divu, že jde v obou případech o panel typu TN. Jejich maximální jas je 300 a 350 cd/m2 a pozorovací úhly 170 a 160 stupňů. Větší 27" model má také ve výbavě hub se čtyřmi porty USB 3.0, zatímco menší má také čtyři, ale verze 2.0. Co se týče vstupů, najdeme tu všechny čtyři obvyklé pro obraz, tedy D-Sub, DVI, HDMI a DisplayPort. Oba monitory mají také flexibilní stojan s možností nastavení výšky, sklonu, natočení a také tu je Pivot a pro základní ozvučení tu jsou 2W reproduktory.

Zdroj: TZ AOC
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář