www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOC nabídne 34" monitor s WQHD

AOC nabídne 34" monitor s WQHD
, , aktualita
Společnost AOC si připravila velký monitor disponující 34" obrazovkou a rozlišením WQHD. Z toho vyplývá, že nepůjde o model s běžným poměrem stran 16:9, ale o širokoúhlý monitor s poměrem 21:9.reklama
Od společnosti AOC si tedy budeme moci od září za maloobchodní cenu 17 800 Kč koupit nový monito u3477Pqu, který nabídne velkou obrazovku s úhlopříčkou 34", rozlišením WQHD, čili 3440 x 1440 pixelů a poměrem stran 21:9. Využít jej můžeme nejlépe pro sledování filmů nebo jako náhradu za sestavu dvou monitorů, čili pro zobrazení více oken vedle sebe. Pro to je připravena i výbava monitoru, která umožní například v jedné části obrazovky hrát hru a v druhé přehrávat film. Jde konkrétně o Screen+, díky níž lze plochu rozdělit až do čtyř panelů.

Rozměr monitoru AOC u3477Pqu na výšku má odpovídat 27" monitorům, které si tak můžeme případně umístit po jeho stranách, kdyby snad jeho plocha nestačila. Poloha monitoru lze pak upravit díky stojanu s funkcí pivot, nastavením výšky až o 130 mm a samozřejmě i možnostmi naklonění či natočení. Popřípadě jej lze přimontovat na jiný držák či na zeď díky standardu VESA.

AOC dále slibuje Real 8bitový +FRC pro zobrazení více než 1 miliardy barev, obnovovací frekvenci 60 Hz, odezvu 5 ms, jas 320 cd/m2 a pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Nejde tedy o panel TN, nýbrž o IPS. Dále tu máme hub se dvěma porty USB 2.0 i USB 3.0, Display Port, HDMI s podporou MHL a také zabudované 3W reproduktory. Model u3477Pqu také vyhovuje podmínkám certifikace EnergyStar 6.0 a TCO 6.0 a pro úsporu elektrické energie využívá software Eco Mode a e-Saver.

Zdroj: TZ AOC
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek