www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

AOC nabídne čtyři herní monitory

AOC nabídne čtyři herní monitory
, , aktualita
AOC netroškaří a na trh uvádí hned čtyři nové herní monitory, které nabídnou vysokou obnovovací frekvenci, 24" nebo 27" úhlopříčku displeje a jeden z nich disponuje také technologií NVIDIA G-Sync. Podívejme se tedy na ně.reklama
Společnost AOC má tedy čtyři novinky, a to jednak G2460PG s NVIDIA G-Sync, G2460PQU/BR a G2460FQ s vysokou 144Hz obnovovací frekvencí a G2770PQU se 27" obrazovkou, přičemž předchozí dva mají úhlopříčku 24". AOC G2460PG tedy dokáže sychronizovat svou obnovovací frekvenci s výstupem grafické karty NVIDIA GeForce a k tomu nabídne ještě 1ms dobu odezvy. Tento monitor má rozlišení Full HD, jas 350 cd/m2 a vybaven je rozhraním DisplayPort. Je také zřejmé, že jde o panel typu TN.
AOC G2460PQU/BR


AOC G2460PQU/BR a AOC G2460FQ jsou vybaveny 24" panelem s obnovovací frekvencí 60 Hz, přičemž první model se od druhého má lišit pouze tím, že má dole červený lem. Oba pak mají nabídnout opět rozlišení Full HD a 1ms odezvu, čili i zde půjde o panely typu TN, což je obvyklá výbava herních modelů. Mezi rozhraní pak patří DVI-D, HDMI a DisplayPort.

Poslední novinkou je AOC G2770PQU vybavený opět panelem TN, ale s úhlopříčkou 27". Nicméně i zde narazíme na rozlišení Full HD a odezvu 1 ms, přičemž do výbavy patří rozhraní D-Sub, DVI-D, HDMI a DisplayPort. Vedle toho tento monitor podporuje rozhraní MHL pro zařízení s Androidem a také má ve výbavě stereo reproduktory. Pokud chcete, využijte odkazy dole na server Heureka, kde se dozvíte i další technické podrobnosti o každém z nových monitorů.

Ceny monitorů:
  • AOC G2460PG za 10 790 Kč bez DPH
  • AOC G2460FQ za 5 750 Kč bez DPH
  • AOC G2460PQU/BR za 6 990 Kč bez DPH
  • AOC G2770PQU za 9 990 Kč bez DPH

Zdroj: TZ AOC

AOC g2460PG
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

AOC g2460Fq
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

AOC g2460Pqu
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

AOC g2770Pqu
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik