www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOC u2868Pqu: Ultra HD na 28 palcích

AOC u2868Pqu: Ultra HD na 28 palcích
, , aktualita
Nabídka velkých monitorů s rozlišením Ultra HD se utěšeně rozšiřuje a nyní se o to postarala také společnost AOC, která představuje svůj 28" model s rozlišením 3840 x 2160 pixelů a obnovovací frekvencí 60 Hz.reklama
AOC u2868Pqu je tedy velký 28" monitor s rozlišením Ultra HD (3840 x 2160), jehož obnovovací frekvence je 60 snímků za sekundu, což bohužel právě u Ultra HD monitorů není samozřejmost jako u modelů s nižším rozlišením.

Nicméně i tak se musíme i zde spokojit s technologií TN využité u osmibitového panelu, který dokáže zobrazit více než jednu miliardu barev, ovšem jeho pozorovací úhly asi nebudou zrovna široké. AOC se o nich ve zprávě nezmiňuje, ale z jiných zdrojů jde o 170° horizontálně a 160° vertikálně. Doba odezvy je pouze 1 ms, což je zase výhodou panelů TN a maximální jas dosahuje hodnoty 300 cd/m2.

Do nabídky rozlišení tohoto monitoru patří DisplayPort, HDMI s podporou MHL, D-Sub a také hub se čtyřmi porty USB 3.0 nebo vestavěné 3W reproduktory. AOC u2868Pqu je také vybaven stojanem s možností nastavení výšky (rozsah 130 mm) a pak nechybí ani naklonění, natočení a funkce pivot.

AOC poskytuje na monitor u2868Pqu tříletou záruku včetně výměny vadného kusu na místě. Doporučená cena byla stanovena na 13 189 Kč s DPH.

Zdroj: TZ AOC
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek