www.svethardware.cz
>
>
>

AOC U3477PQU: ultraširoký a velký monitor

AOC U3477PQU: ultraširoký a velký monitor
, , aktualita
Společnost AOC je v poslední době velmi aktivní. Včera oficiálně uvedla na trh čtyři herní monitory, které nyní doplňuje poněkud odlišný model. Jedná se o U3477PQU nabízející 34" obrazovku s poměrem stran 21:9.reklama
Dnešním standarem je u desktopových monitorů poměr stran 16:9, přičemž naštěstí ještě existuje i dost modelů s poměrem 16:10 či 4:3. Nicméně nový AOC U3477PQU jde opačnou cestou a nabízí ještě užší obrazovku s poměrem 21:9.

Použitý panel přitom nabídne rozlišení označené jako Ultra Wide Quad HD (či uwQHD), což je konkrétně 3440 x 1440 pixelů (rozměr jednoho je 0,23 mm), které si můžeme snadno rozdělit na polovic, čímž dostaneme dva obrazy s rozlišením 1720 x 1440, což může být velmi zajímavá náhrada za dvoumonitorovou sestavu. Dle AOC je to podobná plocha, jakou nabídnou dva klasické 20" monitory.

AOC U3477PQU tak nabídne velmi velkou pracovní plochu na panelu schopném pracovat v režimech picture-by-picture a picture-in-picture, čili obraz vedle obrazu a obraz v obraze. Jedná se o panel typu IPS slibující kvalitní zobrazení barev, jejž budeme moci krmit pomocí rozhraní DisplayPort 1.2 a HDMI s podporou MHL. Vhodný bude také pro účely monitorování dohledových kamer s využitím dálkového ovladače se sériovým rozhraním a schopností zobrazení až 16 streamů, jak ukazuje fotografie výše.

Dále tu máme stojan se čtyřmi možnostmi nastavení, mezi něž by tak mělo patřit nastavení výšky, sklonu, otočení a do počtu tedy i pivot. Co se týče ostatních specifikací, pak viditelná plocha tohotoo 34" panelu má úhlopříčku 86,7 cm (rozměry 800 x 335 mm), maximální jas je 300 cd/m2, statický kontrast dosahuje 1000:1, odezva 5 ms GtG a pozorovací úhly jsou 178° v obou směrech.

Monitor se dostal již do nabídky našich obchodů, a to s cenou již od 18.400 Kč.

Zdroj: TZ AOC

AOC u3477Pqu
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře