www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOC uvádí na trh svá první 28" MVA LCD

AOC uvádí na trh svá první 28" MVA LCD
, , aktualita
Společnost AOC si připravila své první dva 28" monitory s panely MVA, které dostaly označení m2870Vhe a m2870Vq. Jde o monitory, které mají k sobě velmi blízko a liší se pouze svou výbavou.reklama
Oba monitory AOC m2870Vhe a m2870Vq tak nabídnou stejný 28" (71,1cm) panel MVA s poměrem stran 16:9 a bohužel také rozlišením 1920 x 1080. U takových úhlopříček bychom očekávali už více, a to alespoň 2560 x 1600 či podobné rozlišení, ale bohužel. Ocenit to ale mohou třeba hráči se slabšími sestavami, které by náročné hry ve vyšších rozlišeních neutáhly.

Jak už bylo řečeno, nové monitory k sobě mají velmi blízko a liší se pouze v tom, že model m2870Vq má navíc DisplayPort a stereo reproduktory. Oba tak nabízí kontrast až 3000:1, pozorovací úhly 178 stupňů v obou směrech a jas 300 cd/m2.

Dále u obou najdeme vedle analogového rozhraní D-Sub také DVI a HDMI, pak AOC přihodilo funkce jako e-Saver a Eco mód pro šetření energie. V i-Menu sloužícím pro nastavení monitorů se zase budeme moci pohybovat pomocí myši a pomocí programu Screen+ můžeme plochu rozdělovat do samostatných panelů, mezi nimiž se budeme přepínat pomocí klávesových zkratek.

AOC m2870Vhe a m2870Vq splňují normy TCO 6.0 a Energy Stary 6.0 a výrobce na ně poskytuje tříletou záruku s možnostní výměny vadného monitoru přímo u zákazníka. Oba jsou již dostupné a model m2870Vhe si můžete koupit za doporučenou maloobchodní cenu 7100 Kč a AOC m2870vq za 7390 Kč. Heuréka tedy zatím zná jen ten levnější.

Zdroj: TZ AOC

AOC M2870VHE
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře