www.svethardware.cz
>
>
>
>

Aplikace Pip-Boy pro Fallout 4 je již k dispozici

Aplikace Pip-Boy pro Fallout 4 je již k dispozici
, , aktualita
Pokud se celou nedočkavostí třesete na nový Fallout s pořadovým číslem 4, který dorazí již za několik málo dní, můžete se mezitím alespoň podívat na aplikaci "Pip-Boy" pro mobilní zařízení, kterou bude možné při hraní využít.reklama
Fallout 4 bude vypuštěn do světa již za pět dní, tedy 10. listopadu, a tak není divu, že příslušná aplikace je již k dispozici. Můžete ji najít na Google Play Store, App Store pro iOS a dle uživatelů na Reddit je také už k dispozici pro platformu Windows Phone. Aplikace se zatím ještě k počítači či konzolím PS4 a Xbox One nepřipojí, na to budeme potřebovat samotnou hru, ale můžete ji prozkoumat alespoň v demo režimu.

K čemu tedy poslouží? Především budeme mít odkudkoliv přístup ke svým statistikám, které se týkají schopností herní postavy včetně perků. Vedle toho tu bude inventář, čili seznam věcí, které má postava u sebe. Ty budou rozděleny dle svého typu. Pak tu je záložka Data s různými informacemi, tedy všeobecné statistiky, aktuální questy, atd. Dle mého názoru nejužitečnějším pomocníkem bude mapa, kterou si můžeme na displeji prohlížet a identifikovat blízké objekty. Nakonec budeme moci poslouchat herní rádia a ve chvílích nudy si zahrát jednu z dostupných Holotape Games. Zatím je dostupná jen jedna a jde o jednoduchou hříčku ve stylu automatovek 80. let. Celá aplikace má jednoduchou grafiku v různých odstínech zelené. S jinou barvou se opravdu nesetkáme, a to ani na mapě či ve hrách.

V posledních dnech unikly na světlo světa nové screenshoty ze hry a další informace, které vzbudily velký zájem u nedočkavých uživatelů. Ti začali Peta Hinese (viceprezident Bethesdy) bombardovat otázkami a někteří požadovali i okamžité uvolnění hry na trh. Pete přirozeně odmítl uniklé obrázky komentovat a jistě sám bude moc rád, až hra příští úterý konečně vyjde.

Zdroj: wccftech
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek