Arctic uvádí na trh nové chladiče Freezer

Arctic uvádí na trh nové chladiče Freezer
, , aktualita
Společnost Arctic, dříve Arctic Cooling, je velmi oblíbená především díky nabídce chladičů, které mají dobrý poměr ceny a výkonu. Dnes navazuje na svou známou řadu procesorových chladičů Freezer a uvádí modely i11 a A11.reklama
O společnosti Arctic jsme v poslední době moc neslyšeli. Nicméně ta pokračuje v rozšiřování svého sortimentu, což z tohoto dříve specializovaného výrobce chladičů PC komponent učinilo firmu, která prodává reproduktory s Bluetooth, kabely, nabíječky, sluchátka, dálkové ovladače, klávesnice, myši, baterie, gamepady a dokonce i dálkově ovládané modely. Nyní tu však máme novinku z tradičního zaměření firmy, a to dva procesorové chladiče Freezer i11 a A11.

Ty se liší pouze podporou procesorových socketů, takže i11 je určen pro Intel LGA 1150/1155/1156/2011 a A11 zase pro AMD FM2/FM1/AM3(+)AM2(+).

Oba chladiče mají rozměry 108 x 90 x 130 a hmotnost 480 gramů. Jde o klasické věžovité modely složené z 45 hliníkových žeber a tří 6mm duálních heatpipe, které se budou bezprostředně dotýkat procesoru. Pak tu je také jeden 92mm ventilátor řízený na 500 až 2000 otáček pomocí PWM.

Za cenu 20 euro dostaneme kromě chladiče také tepelně vodivou pastu Arctic MX-4.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů