Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Samsung o netbook série N210. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz. Více informací v článku.
UPDATE 5.10.2010
: Expertiáda se
je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá netbook
Samsung N210
(černý).
Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
U
:
2. otázky Notebooky i netbooky Samsung jsou vybaveny nástrojem Samsung Recovery Solution. Co tento nástroj umožňuje?
...bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením 1. odpovědi:
"Obnovení ztracených nebo poškozených dat, pokud např. dojde k zavirování počítače."
...nastaveno, že
zvolením 2. odpovědi:
odpověděli správně "Automaticky a pravidelně zálohuje data z počítače na pevný disk. Nemusíte se tak stresovat a můžete přestat zálohovat soubory ručně."
I první odpověď na danou otázku se totiž dala vyložit jako správná.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -
Expertiády se zúčastnilo
2246 čtenářů
, do slosování jich postoupilo
1547
. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.
Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.
Cenu získává:
Ondřej Macourek
z Prahy 4 (10 bodů)
Výherci gratulujeme!
Zítra bude výherci zaslán informativní e-mail a jakmile na něj bude reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.
Příležitostí něco vyhrát je více
! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.
Původní oznámení startu této Expertiády ze 6.9.2010:
Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností
.
Cena pro výherce
:
Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware,
nebo
.
Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na
v pracovních dnech od
6.9.
do
17. 9. 2010
. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně
aspoň 8 otázek
.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -
Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování
, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).
Poznámka:
Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).