Galerie 2
Paměti Kingston HyperX pokořily frekvenci 3068 MHz
Aktualita Storage a RAM Paměti RAM Moduly DDR3 Kingston

Paměti Kingston HyperX pokořily frekvenci 3068 MHz

Jan Vítek

Jan Vítek

1

Společnost Kingston oznámila, že její paměťové moduly HyperX KHX2333C9D3T1K3/3GX byly na výstavě GamesCom 2010 v Kolíně nad Rýnem přetaktovány na frekvenci 3068 MHz. To je dle údajů firmy vůbec nejvyšší rychlost u DDR3, jaká byla kdy zaznamenána. O tento výsledek se postarali overclockeři Benjamin Bioux aka ‘Benji Tshi' a Jean-Baptiste Gerard aka ‘marmott'. Na originálním nastavení paměti pracují na frekvenci 2333 MHz s časováním 9-11-9-27-2N při napětí 1,65 V. Úspěch s přetaktováním byl zaznamenán se základní deskou Gigabyte využívající čipovou sadu Intel P55 a procesorem Intel Core i7-870. Zde je potvrzení rekordu. Zdroj: TZ Kingston

Reklama

Společnost Kingston oznámila, že její paměťové moduly HyperX KHX2333C9D3T1K3/3GX byly na výstavě GamesCom 2010 v Kolíně nad Rýnem přetaktovány na frekvenci 3068 MHz. To je dle údajů firmy vůbec nejvyšší rychlost u DDR3, jaká byla kdy zaznamenána.

Paměti Kingston HyperX pokořily frekvenci 3068 MHz

O tento výsledek se postarali overclockeři Benjamin Bioux aka ‘Benji Tshi’ a Jean-Baptiste Gerard aka ‘marmott’. Na originálním nastavení paměti pracují na frekvenci 2333 MHz s časováním 9-11-9-27-2N při napětí 1,65 V. Úspěch s přetaktováním byl zaznamenán se základní deskou Gigabyte využívající čipovou sadu Intel P55 a procesorem Intel Core i7-870.

Zde

je potvrzení rekordu.

Zdroj: TZ

Kingston


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama