Společnost Apple oznámila redukci cen pro všechny tři své Cinema displeje s úhlopříčkami 20“, 23“ a 30“. Nejprve společnost Apple aktualizovala své Mac Pro počítače přidáním dvou 3,0GHz Quad-Core Xeon procesorů od společnosti Intel a nyní snížila i ceny displejů. Konkrétně byly první dva modely zlevněny o $100 a třetí dokonce o $200. Displeje se nedočkávají žádné změny v hardwarové specifikaci a důvod snížení cen zveřejněn nebyl. Přesto se jedná především u posledního modelu o zajímavé snížení ceny a určitě potěší případné zájemce o koupi. Zdroj: Laptoplogic
Společnost Apple oznámila redukci cen pro všechny tři své Cinema displeje s úhlopříčkami 20“, 23“ a 30“. Nejprve společnost Apple aktualizovala své Mac Pro počítače přidáním dvou 3,0GHz Quad-Core Xeon procesorů od společnosti Intel a nyní snížila i ceny displejů.
Konkrétně byly první dva modely zlevněny o $100 a třetí dokonce o $200. Displeje se nedočkávají žádné změny v hardwarové specifikaci a důvod snížení cen zveřejněn nebyl. Přesto se jedná především u posledního modelu o zajímavé snížení ceny a určitě potěší případné zájemce o koupi.
Zdroj: