fórum Světa hardware TV Freak - ikona fórum TV Freaku Digimanie - ikona fórum Digimanie Relaxuj - ikona Dance Radio - ikona
reklama

Datalogic Mobile Pegaso – Průmyslové PDA s dlouhou výdrží


Společnost datalogic Mobile představila odolný průmyslový kapesní počítač s názvem Pegaso. Přístroj je založen na operačním systému Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional (či případně CE 5.0). O dostatek výkonu se stará procesor Intel XScale PXA270 tepající na frekvenci 520 MHz.



Pegaso se pokusí zaujmout také přítomností bezdrátových technologií Bluetooth a 802.11b/g, nechybí ani GPRS a EDGE pro mobilní připojení k Internetu. Ve srovnání s konkurenčními průmyslovými kapesními počítači zaujme Datalogic Mobile Pegaso také dotekovým displejem s rozlišením 640 x 480 obrazových bodů. Nechybí ani čtečka čárových kódů a slot na paměťové karty standardu SDIO. Rozměry přístroje činí 175 x 81 x 48 mm, PDA váží 479 gramů včetně 3300 mAh akumulátoru.

Zdroj: Datalogic Mobile

Autor: Pavel Bureš

Už od roku 2003 se intenzivně věnuje kapesních počítačům, několik let byl šéfredaktorem serveru Svět PDA. V oblasti PDA ho nejvíce zajímají kapesní počítače ve vzdělávání a při plánování času.



Speciál

SHWallpaper

Nové komentáře
usb3 (dnes 9:03)
na výběr moc flash disků není ale třeba A­-Data N005 16GB
stojí stejně jak recenzovaný disky a v ry…
Re: Ozone Radon 5k SW (dnes 8:59)
hmm, to je prekrasna mys, ale mam omezeny rozpocet a vic jak tech 1300Kc nedam. Podle me bude drazsi…
Re: G500 (dnes 0:41)
Dikes, pockam este tyzden kym vpustia do predaja Kone+ a hned su jednu objednam uz sa neviem dockat …
Re: Ozone Radon 5k SW (dnes 0:40)
Kup Roccat Kone alebo Kone+ ktora by sa mala zacat predavat to pomto vikende. Ja si idem tiez kupova…
Re: HDDtoGO (včera 22:44)


ISSN 1213-0818    © 1998-2010 oXy Online s.r.o., všechna práva vyhrazena.
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Používáme redakční systém oXyMEDIA®.