Galerie 2
Sapphire obohacuje svou nabídku o dva nové modely Radeon HD 4850
Aktualita Grafiky a hry Radeony Radeony X4000 (R700) Sapphire

Sapphire obohacuje svou nabídku o dva nové modely Radeon HD 4850

Jan Vítek

Jan Vítek

1

Společnost Sapphire, známý a dlouholetý partner ATI, přichází s pokračováním řady grafických karet Toxic a také s novým modelem karty Radeon HD 4850, který nese 1 GB paměti. Jeho jádro je taktováno na 625 MHz a zmíněné paměti na 993 MHz. A dále je to karta zaměřená na výkon, Sapphire HD 4850 TOXIC Edition, která přichází s jádrem taktovaným na 675 MHz a 512 MB paměti na 1100 MHz. Nestandardní je také chlazení s pomocí chladiče Zalman VF-900 Cu. Obě karty jinak samozřejmě podporují DirectX 10.1, ATI Avivo s UVD pro akceleraci VC-1 a H.264 a technologii CrossFire. Zdroj: TZ Sapphire

Reklama

Společnost Sapphire, známý a dlouholetý partner ATI, přichází s pokračováním řady grafických karet Toxic a také s novým modelem karty Radeon HD 4850, který nese 1 GB paměti. Jeho jádro je taktováno na 625 MHz a zmíněné paměti na 993 MHz.

Sapphire obohacuje svou nabídku o dva nové modely Radeon HD 4850

A dále je to karta zaměřená na výkon, Sapphire HD 4850 TOXIC Edition, která přichází s jádrem taktovaným na 675 MHz a 512 MB paměti na 1100 MHz. Nestandardní je také chlazení s pomocí chladiče Zalman VF-900 Cu. Obě karty jinak samozřejmě podporují DirectX 10.1, ATI Avivo s UVD pro akceleraci VC-1 a H.264 a technologii CrossFire.

Zdroj: TZ

Sapphire


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama