Galerie 2
Super Talent odhalil nový flash disk s USB 3.0
Aktualita Storage a RAM Flash disky Super Talent

Super Talent odhalil nový flash disk s USB 3.0

Štěpán Veselý

Štěpán Veselý

Jedná se tak o druhý takový model, nicméně tento přichází v menších kapacitách a neměl by být tak drahý jako USB 3.0 RAIDDrive. Jeho označení zní USB 3.0 Express Drive a přichází v 16GB a 32GB variantě. Má rozměry 62 x 37 x 7,5 mm a dosahuje přenosové rychlosti až 125 MB/s, za předpokladu, že je připojen přes USB 3.0. „Tento produkt podtrhuje vedoucí pozici společnosti Super Talent v oblasti úložných zařízení pro USB 3.0,“ sdělil provozní ředitel C.H. Lee, „naslouchali jsem zákazníkům a výsledkem je výrobek s USB 3.0, který nejen zaplňuje mezeru na trhu, ale má i dobrý poměr cena-výkon“. Flash disk USB 3.0 Express se začne prodávat příští měsíc. Zdroj: TCM

Reklama

Jedná se tak o druhý takový model, nicméně tento přichází v menších kapacitách a neměl by být tak drahý jako USB 3.0 RAIDDrive. Jeho označení zní USB 3.0 Express Drive a přichází v 16GB a 32GB variantě. Má rozměry 62 x 37 x 7,5 mm a dosahuje přenosové rychlosti až 125 MB/s, za předpokladu, že je připojen přes USB 3.0.

Super Talent odhalil nový flash disk s USB 3.0

„Tento produkt podtrhuje vedoucí pozici společnosti Super Talent v oblasti úložných zařízení pro USB 3.0,“ sdělil provozní ředitel C.H. Lee, „naslouchali jsem zákazníkům a výsledkem je výrobek s USB 3.0, který nejen zaplňuje mezeru na trhu, ale má i dobrý poměr cena-výkon“.

Flash disk USB 3.0 Express se začne prodávat příští měsíc.

Zdroj:

TCM


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama