Známý výrobce na trhu s osobními počítači, společnost Lenovo, podle uniklých informací připravuje nový tablet kapesních rozměrů. Dotykový displej přístroje bude mít úhlopříčku 5“. Jako operační systém zde nalezneme oblíbený Android. V Číně se bude prodávat pod označením LePad, ve zbytku světa to bude nejspíše IdeaTab. Tablet bude disponovat rozhraním micro-USB a HDMI. Na přední straně bude umístěna kamera pro videohovory. Zatím není jisté, zda tablet bude „WiFi only“ nebo zda bude podporovat 3G. Model by měl být konkurencí pro tablet Streak 5 od Dellu, který má podporu GSM a 3G. Zdroj: Engadget
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Známý výrobce na trhu s osobními počítači, společnost Lenovo, podle uniklých informací připravuje nový tablet kapesních rozměrů. Dotykový displej přístroje bude mít úhlopříčku 5“. Jako operační systém zde nalezneme oblíbený Android. V Číně se bude prodávat pod označením LePad, ve zbytku světa to bude nejspíše IdeaTab.
Tablet bude disponovat rozhraním micro-USB a HDMI. Na přední straně bude umístěna kamera pro videohovory. Zatím není jisté, zda tablet bude „WiFi only“ nebo zda bude podporovat 3G. Model by měl být konkurencí pro tablet Streak 5 od Dellu, který má podporu GSM a 3G.
Zdroj: