Známý výrobce počítačových skříní, společnost Akasa, představuje novinku opravdu skromných rozměrů. Akasa Enigma se pyšní rozměry 230 x 210 x 65 mm a je určena pro Mini-ITX desky. Na trh se dodává s externím AC adaptérem (80 W) a vnitřním DC měničem elektrického proudu. Ve skříni nalezneme ventilátor o průměru 80 mm se 4000 otáčkami za minutu. Právě kvůli vysokým otáčkám by mohla být skříň poněkud hlučnější. Dále ve skříni nalezneme pozici pro tenkou mechaniku. Na předním panelu jsou vyvedeny audio konektory a dva USB porty. Akasa Enigma bude na trhu k mání za zhruba 1730 Kč. Zdroj: TCMagazine
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Známý výrobce počítačových skříní, společnost Akasa, představuje novinku opravdu skromných rozměrů.
Akasa Enigma se pyšní rozměry 230 x 210 x 65 mm a je určena pro Mini-ITX desky. Na trh se dodává s externím AC adaptérem (80 W) a vnitřním DC měničem elektrického proudu. Ve skříni nalezneme ventilátor o průměru 80 mm se 4000 otáčkami za minutu. Právě kvůli vysokým otáčkám by mohla být skříň poněkud hlučnější.
Dále ve skříni nalezneme pozici pro tenkou mechaniku. Na předním panelu jsou vyvedeny audio konektory a dva USB porty. Akasa Enigma bude na trhu k mání za zhruba 1730 Kč.
Zdroj: