ASRock a nové desky Killer i pro zbrusu nová SSD

ASRock a nové desky Killer i pro zbrusu nová SSD
, , aktualita
Společnost ASRock si připravila pro náš trh čtyři nové základní desky řady Killer, které jsou z polovny určeny pro procesory Intel a z poloviny pro AMD. Dočkáme se tak modelů Z87 Killer, B85 Killer, 990FX Killer a FM2A88X + Killer.reklama
Nové desky přichází v případě modelu 990FX Killer se slotem PCIe Gen2 x2/SATA M.2, který se tak bude hodit pro připojení další generace SSD, jež přijdou v podobě formátu NGFF (Next Generation Form Factor). ASRock 990FX Killer tak podporuje M.2 SATA3 6.0Gb/s a M.2 PCI Express až do Gen2 x2 10Gb/s. Dále mají desky Killer společné síťové řešení Killer E2200 "zlaté" kondenzátory, napájení Digi Power, Purity Sound 115dB SNR, Gaming Armor, Key Master, F-Stream a softwarová sada XSplit


)


Model FM2A88X+ Killer je vybaven černým socketem, což znamená, že je připraven i pro očekávaná APU Kaveri, přičemž podporuje paměti do frekvence až 2600 MHz, má výstupy HDMI, DVI-D a D-Sub, celkově osm konektorů SATA 6 Gbps a jistý port pro myši, jemuž opět jednou propůjčil svou přezdívku Jonathan Wendel - Fatal1ty.

V obchodech se již objevil model Z87 Killer, který je tedy na trhu již delší dobu, ovšem ostatní modely zatím server Heureka nenašel. Pokud vás zajímají konkrétní specifikace dané desky, pak můžete pokračovat na minisite firmy ASRock, která je jim vyhrazena (viz zdroj).

Zdroj: TZ ASRock

ASRock Z87 Killer
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře