ASRock nabízí až 30 USD slevy na paměti Radeon

ASRock nabízí až 30 USD slevy na paměti Radeon
, , aktualita
Společnost ASRock vydala tiskovou zprávu, která informuje o možnosti zakoupení pamětí AMD Radeon se slevou až 30 dolarů, čili v přepočtu cca 600 Kč. ASRock se tak dle vlastních slov rozhodl oslavit své prvenství týkající se získání certifikátu AMP 2400 Ready.reklama
O tom, kdo první získal certifikát AMP 2400 Ready, samozřejmě vůbec nejde. Důležité ale je, že díky kódu ASRock Discount Code můžeme získat paměti značky Radeon až o 600 Kč levněji. Je tu ale malý zádrhel, a sice fakt, že takové paměti se v našich obchodech neprodávají. Musíme si je tedy objednat přímo od výrobce, kde ale také lze ihned uplatnit slevu.

Tato nabídka je již v platnosti a potrvá až do konce června, takže máte dost času se rozhodnout. Konkrétní informace jsou zde:ModelAMD Radeon RAMDisk 24GB Gamer EditionRadeon R9 2400 Gamer Series memory (8GB kit)Radeon RG 2133 Gamer Series memory (16GB kit)
Výška slevy$5$20$30
PlatnostOd dnes až do 30. června 2014Od dnes až do
30. června 2014
Od dnes až do 30. června 2014
Kód ASRock Discount ASROCK5OFFASROCK20OFFASROCK30OFF
Purchase websitehttp://bit.ly/1eUPwI7 http://bit.ly/1eF6SIChttp://bit.ly/1arPqoA


Co se týče základních desek, pak jako první získaly certifikát AMP 2400 Ready dva modely: ASRock FM2A88X Extreme6+ a FM2A88X-ITX+, které tak mají bez problémů pracovat s 2400MHz paměťmi Radeon.

Dále má ASRock v nabídce ale i další modely základních desek, které podporují 2400MHz paměti. Jde o modely FM2A78M-ITX+, FM2A88X+ Killer, FM2A88X Extreme4+, FM2A78 Pro4+ a FM2A75 Pro4+.

Zdroj: TZ ASRock
Nejpopulárnější paměti
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek