Asus A88X-Gamer: hraní na FM2+

Asus A88X-Gamer: hraní na FM2+
, , aktualita
Společnost Asus nedávno představila herní základní desku se socketem FM2+, která patří do rodiny ROG. Nyní představuje další herní desku s tímto socketem, která nese označení A88X-Gamer, takže se na ni podívejme.reklama
Nedávno představená základní deska nese označení Asus ROG Crossblade Ranger a v základu jde o stejný typ jako A88X-Gamer. Je to také model formátu ATX založený na čipové sadě AMD A88X a socketu FM2+. Co se týče nové A88X-Gamer, pak ta se chlubí kvalitním zvukem, komponentami Gamer's Guardian a také softwarem AI Suite 3 pro ladění výkonu APU.

Co se týče zvuku, najdeme tu řešení SupremeFX, jež využívá i výše zmíněná deska. To nabízí odstup signálu od šumu 115 dB, odstíněný zvukový čip a jako obvykle je součástí i výkonný sluchátkový zesilovač, který dokáže vybudit i 300ohmová sluchátka. Dále tu je gigabitový Ethernet od Intelu, který má mít nižší nároky na čas procesoru v porovnání s jinými řešeními a co se týče komponent Gamer's Guardian, mezi ty patří pojistky chránící porty i sloty pro DRAM před přepětím a zkratem a zahrnuje také kvalitní japonské kondenzátory s životností 10.000 hodin při nejvyšší povolené teplotě. Patří sem i regulace napětí Digi+.

ModelAsus A88X-Gamer
ProcesorPatice AMD FM2+ pro až čtyřjádrové procesory AMD řad A / Athlon
Podpora technologie AMD Turbo Core Technology 3.0
Čipová sadaAMD A88X FCH (Bolton-D4)
Paměť4× DIMM, max. 64 GB, DDR3 2400 MHz (přetakt.)
Podpora pamětí AMD Memory Profile (AMP)
Rozšiřující sloty1× slot PCI Express 3.0[1]/2.0 x16
1× slot PCI Express 2.0 x16 (max. režim x4)
2× slot PCI Express 2.0 x1
3× slot PCI
Grafika (VGA)Integrovaná grafická karta AMD Radeon R / HD 8000 / HD 7000 v jednotce APU (accelerated processing unit) řady A

Několik výstupů VGA: porty HDMI/DVI/RGB
Podpora více GPUPodpora technologie AMD quad-GPU CrossFireX
Připojení úložiště8× konektor SATA 6Gbit/s
LANIntel Gigabit Ethernet
USB4× port USB 3.0 (2 na zadním panelu, 2 na desce)
10× port USB 2.0 (4 na zadním panelu, 6 na desce)
ZvukOsmikanálový zvuk SupremeFX

- stereofonní přehrávání s odstupem signál-šum (SNR) s hodnotou 115 dB
- Stínění SupremeFX
- Prémiové zvukové kondenzátory ELNA
- Funkce jack-detection, multi-streaming, front-panel mic jack-retasking
- Sluchátkový zesilovač
- Optický výstup S/PDIF na zadním panelu
Herní funkce ASUSGamer's Guardian, včetně kondenzátorů black metallic s životností 10 000 hodin, ESD Guards, napěťového regulátoru (VRM) Digi+, ochrany DRAM proti přepětí, zadního panelu se vstupními a výstupními porty z nerezové oceli. ASUS AI Suite 3, USB 3.0 Boost, GPU Boost, TurboV Processing Unit (TPU), Energy Processing Unit (EPU), Fan Xpert2, Disk Unlocker, AI Charger, HomeCloud Media Streamer, Q-DIMM,Q-Slot a Q-Shield.
Rozměry / formátATX, 30,5 × 22,9 cm


Zdroj: TZ Asus
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek