Asus Rampage V Extreme: nejlepší firemní X99

Asus Rampage V Extreme: nejlepší firemní X99
, , aktualita
S nabídkou základních desek s čipovou sadou Intel X99 se přihlásila také společnost Asus a ten nejlepší model, který má v nabídce, dostal označení Rampage V Extreme. Podívejme se tedy na to, co tato deska z rodiny ROG nabízí.reklama
Rampage V Extreme je tedy tím nejlepším, co Asus v této době nabízí pro procesory Haswell-E. Deska je podobně jako jiné produkty rodiny Republic of Gamers laděna do červené barvy, ale jinak je její PCB černé.

Pro napájení procesoru má tato deska vedle 24pinového ATX konektoru připraven ještě osmipinový EPS a k tomu další čtyřpinový konektor. Přímo na procesor pak budou napojeny všechny sloty PCI Express 3.0 x16, jichž je celkem pět, přičemž jeden (ten černý) bude připojen nepřímo. Procesor bude také komunikovat s paměťmi DDR4 ve slotech DIMM, kterých je jako obvykle osm.

Pro úložná zařízení má deska Rampage V Extreme připraveno celkem 12 portů SATA 6 Gbps, jeden SATA Express a jeden M.2 se čtyřmi linkami PCI Express 2.0, čili propustností 20 Gbps. O zvuk se postará řešení SupremeFX 2014 a pak je ve výbavě intelovský gigabitový ethernet, 802.11ac WLAN s Bluetooth 4.0, celkem čtrnáct portů USB 3.0 a také USB 2.0 s posíleným napájením pro rychlé nabíjení mobilních zařízení.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik