www.svethardware.cz
>
>
>
>

Asus ROG Sica: univerzální herní myš a nová podložka

Asus ROG Sica: univerzální herní myš a nová podložka
, , aktualita
Společnost Asus si připravila herní počítačovou myš ROG Sica, která je stranově souměrná, takže se bude hodit stejně dobře do levé ruky jako do pravé. K ní si pak můžeme pořídit i podložku ROG Whetstone.reklama
Doufejme, že Asus si nevybral název podložky Whetstone kvůli tomu, že nám ihned obrousí teflonové nožičky na myši. Oba produkty patří do série ROG - Republic of Gamers, přičemž ROG Whetstone je vyrobena z textilie zalité v silikonu, díky čemuž má být vysoce trvanlivá. Dá se také snadno stočit do ruličky, abychom ji mohli dobře sbalit s sebou na cesty, k čemuž přispěje jeho 2mm tloušťka.

ROG Sica je menší myš, která má podobný design jako podložka, což se projevuje barevným schematem a také vzorem. Určena je především pro hry typu MOBA (multiplayer online battle arena) a jde o jednoduchou myš se dvěma hlavními tlačítky a třísměrným kolečkem. Všechna tři tlačítka jsou značky Omron, takže můžeme očekávat slušnou výdrž. Jinak tu nejsou žádná další tlačítka.

Asus zde použil optický senzor s rozlišením až 5000 dpi, který je schopen sledovat pohyb o rychlosti až 130 palců za sekundu a akceleraci 30 g. Funkce oněch třech tlačítek si můžeme upravit díky softwaru Armoury, stejně jako parametry senzoru a podsvícení loga ROG.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek