www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus Strix Pro: herní sluchátka s potlačením hluku

Asus Strix Pro: herní sluchátka s potlačením hluku
, , aktualita
Asus si připravil nová herní sluchátka, pro něž využil svou značku Strix, kterou využívá také u moderních grafických karet. Sluchátka, respektive headset, se tedy jmenuje Strix Pro a slibuje odhlučnění okolního hluku.reklama
Headset Asus Strix Pro tedy patří mezi herní produkty a je určený pro využití s PC/Mac, konzolemi PlayStation 4 a také se smartphony a tablety, které zvládnou vybudit jeho 60mm neodymové měniče. Headset je vybaven nesouměrnými šestiúhelníkovými náušníky, které mají v nejširším bodě průměr 130 mm a jistou technologií, která má potlačovat "více než 90 % okolního hluku".

Pro potlačení hluku se zde využije ovladač napájený z rozhraní USB, který má v sobě zabudovaný mikrofon, jenž poslouží v rámci technologie ENC. Ovladač samotný je vybaven ještě velkým knoflíkem pro nastavení hlasitosti. Sluchátka samotná mají ve výbavě 1,5metrový prodlužovací kabel s pětipólovým konektorem, jenž má posloužit k odstranění přeslechů mezi kanály. Pro konzole a chytrá zařízení je tu připraven další kabel s kombinovaným konektorem pro sluchátka a mikrofon, přičemž délka tohoto kabelu je 1,2 metru. Nakonec výrobce v těle zprávy mluví o možnosti sluchátka složit a odpojit mikrofon, což se bude hodit při jejich přenášení a pakmá být jejich výhodou i hmotnost 320 gramů. Tu bych ale osobně shledal spíše vysokou.

Na českém a slovenském trhu se Strix Pro začnou prodávat v červenci za 2 699 Kč, resp. 99,90 euro s DPH.


ModelAsus Strix Pro
Možnosti připojení5pólový 3,5mm konektor ze sluchátek

4pólový 3,5mm kombinovaný zvukový konektor pro mobilní zařízení

3pólové 3,5mm konektory + USB pro ovládání (PC/Mac)

Rozměry měniče reproduktoruPrůměr 60 mm
Materiál měničeNeodymový magnet
Impedance32 ohmů
Frekvenční rozsah20 Hz – 20 kHz
Citlivost98 dB SPL
Hmotnost320 g (bez kabelu)
Kabel2,7 m (1,2 m + 1,5 m), s opletením
MikrofonOdpojitelný, jednosměrný
Frekvenční rozsah 50 Hz – 16 kHz
Citlivost-40 ± 3 dB
Výkon ENCOdstranění více než 90 % okolního hluku
NapájeníUSB


Zdroj: TZ Asus
Nejpopulárnější reprosoustavy
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů